top of page

PK 4:27 + S 12 + mikroelementai

EKO Farm PK + S

Dirvožemyje kalio paprastai būna daugiau negu azoto ir fosforo, tačiau 90% jo yra sunkiai vandenyje tirpstančiose formose ir dėl to augalams jį sunku įsisavinti.

 

Sieros balansas dirvožemyje, dėl klimato sąlygų ir išsiplovimo procesų, yra neigiamas - dirvožemis sieros junginius mažai sorbuoja, todėl prieinamas augalams sulfatų kiekis, nuolat kinta.

 

Siera – būtinas elementas augalų fotosintezei, chlorofilų gamybai, kvėpavimui, azoto fiksacijai, amino rūgščių, fermentų bei baltymų sintezei. Siera gerina maisto medžiagų įsisavinimą. Trūkstant sieros, augalai pradeda šviesėti, sulėtėja augalų vystymasis, silpnai žydi, sukaupia mažiau baltymų (javai) bei riebalų (rapsų sėklos). Sieros stokos požymiai labai panašūs į azoto trūkumą.

 

Norint, kad augalai būtų aprūpinti pakankamu kalio ir sieros kiekiu, jie turi būti papildomai tręšiami.

EKO PK+S – tai koncentruotos, ekologiškos, praturtintos mikroelementais ir svarbiausia, lengvai vandenyje tirpstančios trąšos, todėl yra lengvai pasisavinamos augalų. Šių trąšų pH yra 10, kas padeda dirvoms nerūgštėti.

Šios trąšos yra bechlorės, o tai labai svarbu ne tik produktyviai augalų vegetacijai, bet ir tinkamai mikroorganizmų veiklai užtikrinti. Kadangi mikroorganizmai yra atsakingi už organinės medžiagos irimo procesus, kurių metu atpalaiduojamos maisto medžiagos reikalingos augalų mitybai, jų gyvybingumas yra pagrindinis dirvožemio derlingumo faktorius.

 

EKO PK+S -– paspartina augalų augimą, didina jų atsparumą ligoms, šalnoms, sausroms bei išgulimui.

 

Trąšose esantys makroelementai:
K20 – 26-27%

P2O5 – 3-4%
CaO – 12%
Mg – 4%
S – 12.5%

 

Mikroelementai:
Fe – 4000 mg/kg; B – 530 mg/kg; Mn – 320 mg/kg; Zn – 200 mg/kg

 

Tręšimo rekomendacijos:

Rekomenduojama atsižvelgti į dirvoje esančias maisto medžiagas ir vėliau apskaičiuoti trąšų normą vienam hektarui.

Vidutinė rekomenduojama tręšimo norma: Ankštiniai augalai: 300 – 400 kg/ha Žieminai rapsai: 200 – 300 kg/ha
Žieminiai kviečiai: 200 – 300 kg/ha

Trąšas įterpti prieš sėją.

 

Pakuotė:

Didmaišiai 800 kg

bottom of page