top of page

NPK 10:1:4 + mikroelementai

EKO Farm N 10

EKO Farm N10 – labai efektyvios, derlingumą didinančios, dirvožemį gerinančios bei mikroflorą aktyvinančios trąšos.

 

EKO Farm N10 – tai natūralios kilmės ekologiškos azoto trąšos, kurių sudėtyje yra net 10% azoto bei įvarių mikroelementų. Dėl savo unikalių fizinių savybių, medžiagoje esantis azotas nevirsta į amoniakinę (NH3) formą (trąšose esantis azotas negaruoja), todėl šių trąšų nebūtina įterpti į dirvą.

 

Be labai svarbaus azoto bei mikroelementų, šiose trąšose taip pat gausu huminių rūgščių (10%) bei organinės anglies (50%).

 

Huminės rūgštys yra dirvožemio gerintojas ir augalų biostimuliatorius. Huminės rūgštys ypatingai skatina augalų biomasės augimą bei gerina dirvos derlingumą – teigiamai veikia dirvožemio fizikines ir chemines savybes bei skatina visos mikrofloros aktyvią veiklą. Jos veikia ilgai, nes nėra taip greit skaidomos kaip mėšlas ar kompostas ir dirvožemį gerina iki 2-3 metų.

 

Organinė anglis – pagrindinė visų gyvųjų organizmų masės dalis ir pagrindinis augalų mitybos elementas. Organinė anglis teigiamai veikia dirvožemio struktūros stabilumą, augalų bei mikroorganizmų aprūpinimą maisto medžiagomis.

 

Trašose esantys makroelementai:

N – 10%
P – 1%
Ca – 4%

 

Mikroelementai:

Zn – 137 mg kg-1; Mn – 25 mg kg-1; Mg – 1550 mg kg-1; Cu – 18 mg kg-1; Fe – 650 mg kg-1.

 

Pakuotė:

Didmaišiai 800 kg

bottom of page